1

Vyplňte online žiadosť

Vyplňte nezáväznú online žiadosť a získajte bližšie informácie o pôžičke

2

Ozve sa Vám poskytovateľ pôžičky

Čoskoro Vám zavolá obchodný zástupca poskytovateľa, ktorý Vás s pôžičkou bližšie oboznámi.

3

Dozviete sa výsledok

Po podpise zmluvy budú peniaze odoslané na Váš bankový účet.

Dnes požiadalo už 7 klientov
Neváhajte a pridajte sa k nim aj vy!

"Oceňujem prístup spoločnosti. Obchodný zástupca mi poskytol všetky potrebné informácie. Všetko prebiehalo podľa dohodnutých podmienok."

Hana, Břeclav

Môžem získať pôžičku, aj keď mám záznam v úverovom registri?

Záznam v úverovom registri môže vzniknúť aj vtedy, ak ste sa o pár dní omeškali s platbou alebo zabudli na zaplatenie niektorých účtov. Preto je každá žiadosť posudzovaná individuálne a šancu na získanie pôžičky majú aj klienti so záznamom v registri.

Koľko si môžem požičať?

Výšku pôžičky aj dobu splatnosti si nastavíte v nezáväznom online formulári. Po splatení pôžičky a pri opätovnej žiadosti sa s poskytovateľom pôžičky môžete dohodnúť aj na vyššej výške pôžičky.

K čomu sa zaväzujem vyplnením online formulára?

Vyplnením online formulára sa k ničomu nezaväzujete. Vďaka zadaným údajom sa s Vami bude môcť spojiť obchodný zástupca poskytovateľa, aby Vám vysvetlil celý proces a podmienky. Odpovie Vám na všetky otázky, ktoré Vás zaujímajú.

Pre koho je pôžička určená?

Pôžička je určená pre klientov s pravidelným príjmom. Preto ju môžu získať aj dôchodcovia, študenti alebo mamičky na materskej dovolenke. Dôležité je mať vek nad 18 rokov a trvalý pobyt v Slovenskej republike.

Hana, Břeclav
dnes o 01:19požiadalo1000 €

Hana, Břeclav
dnes o 01:02požiadalo1000 €

Hana, Břeclav
dnes o 00:45požiadalo1000 €

zanikla Prvá doplnková dôchodková poisťovňa Tatry – Sympatia a bola vymazaná z registra doplnkových dôchodkových poisťovní.

Lesní Chalupy 159, Stachy, Česká republika

Prešov – Vranov nad Topľou – Nižný Hrabovec – Strážske – Brekov – Humenné (70 km)

Tá sa stupňovala aj po prehre s Podbrezovou 2:0 či utrápením víťazstvom v Slovnaft Cupe, keď belasí zdolali treťoligový MFK Vranov nad Topľou až po pokutových kopoch.

Majiteľ kreditnej karty môže z úverového účtu ku karte čerpať opakovane akúkoľvek sumu až do výšky schváleného úverového rámca.

Zdieľajte vaše video na niektorej zo sociálnych sietí a označte herný softvér Endorphina.

Princípom karty je, že klient využíva požičané peniaze z úverového rámca až do výšky 30 000 slovenských korún.

Ak je žiadateľom právnická osoba prílohou žiadosti je výpis z obchodného registra alebo z inej príslušnej evidencie, v ktorej je právnická osoba zapísaná nie starší ako tri mesiace.

Tá sa stupňovala aj po prehre s Podbrezovou 2:0 či utrápením víťazstvom v Slovnaft Cupe, keď belasí zdolali treťoligový MFK Vranov nad Topľou až po pokutových kopoch.
Preniklo do Viedenskej panvy, zalialo stredné Slovensko, východné brehy boli v oblasti Merníku v okrese Vranov nad Topľou.

No, aké nemilé prekvapenie ma čakalo: k 10 pľuzgierom, ktoré už má za prvé 2 dni, jej pribudol opuch pri palci a vonkajšej hrane chodidla.Jednoduché placky z múky a bravčovej masti, ktoré síce vyžadujú hodinku odpočinku pri izbovej teplote, ale výsledok rozhodne stojí za trochu trpezlivosti.

Na potulkách nájdete nie len niekoľko stovák metrov vysoké útesy, ale aj neskutočné výhľady na fjordy.S ohľadom na práce v tomto úseku bude na viacerých miestach znížená traťová rýchlosť na 60 km/h, 80 km/h, resp.

 • Aby toho nebolo málo, prihodili sme aj výlet na sopku Mount Batur s raňajkami pripravenými nad parou aktívneho vulkánu.
 • Nachádza sa na celkovej rozlohe 40.000 m² v Side Evrenseki, priamo na širokej piesočnatej pláži, ktorá bola ocenená modrou vlajkou.
 • Sú veľmi zábavné a prinášajú očakávania, ktoré si spájame s takýmito hrami.
 • Brankárky: Natália Dzurillová (HMHK Vranov n/Topľou), Simona Hupková Simona (L2Hockey Gajary Flames), Andrea Pastorková Rišová (ŠK 98 Pruské)
 • Právo na vymazanie (byť zabudnutý) Vašim ďalším právom je právo na vymazanie (byť zabudnutý).

The Jumeirah Beach Hotel *****  je hotel pre náročnejších klientov.

 • Šťavnatý šalát z čerstvej zeleniny je osviežujúcou časťou menu. Foto: BUBO archív — BUBO
 • Pokles ceny o 50 % znamená, že na vymazanie straty potrebujete zarobiť až 100 %.
 • Česká republika, Južná Morava, Vranov nad Dyjí
 • – informáciu o existencii práva požadovať od Prevádzkovateľa opravu osobných údajov týkajúcich sa Dotknutej osoby alebo ich vymazanie alebo obmedzenie spracúvania a o existencii práva namietať proti takémuto spracúvaniu;
 • O zmenu výšky úverového rámca môžete požiadať vyplnením tlačiva Žiadosť o zmenu výšky kreditného rámca, ktoré je potrebné zaslať na adresu našej spoločnosti.


Ak sa jedná o malé pôžičky do 2000 EUR aj v takýchto prípadoch sú nebankovky zo zákona povinné nahliadať do úverového registra dlžníkov, avšak aj napriek tomu ak je žiadateľ zapísaný v registri môže pôžičku predsa len získať.

Jednoduchý recept na špaldový koláč bez vajec, ktorý sa isto stane vašou záchranou pre lenivé rána alebo nečakané návštevy.

O vymazanie Vašich osobných údajov, prípadne odvolanie súhlasu s ich spracovaním môžete požiadať písomne na adrese sídla našej spoločnosti alebo prostredníctvom emailovej správy zaslanej na našu adresu info@majak.sk

Stačí len na hlavnej stránke online operátora stlačiť tlačidlo Registrácia a pred vami sa objaví registračný formulár.

Hrať sa bude iba na novinkách od Adell, ktoré podporili Tipsport slovenské online kasíno o 14 nových hier.

Úspešne sme dorazili na Rázcestie pod Predným Zeleným do výšky 1 473 metrov nad morom.

Trenčín, AS Trnava,AS Vranov n.T.,AS Zlaté Moravce,AS Zvolen,AS Žarnovica,motel Sitno Žiar nad Hronom,AS Žilina, AS.

Stačí to ako kvalifikácia na slutshaming nejakej ženy? Stačí to na vymazanie intimity hocikoho?.

O asi 10min neskôr som sa presunul možno 2km k miestnemu Lidlu, kde sa nejaká dáma pokúšala vyjsť od na cestu a mala dať prednosť po ceste idúcemu cyklistovi.


Pri dedinskom rybníku obce Vyšný Kažimír v okrese Vranov nad Topľou je rekreačný areál Lysá hora, zasadený do prírody a urobený s citom pre detail.

Holíčske menhiry, oponenti ich pravosti tvrdili, že ide o stavebný materiál pre Mikulčice.Chceli by ste ísť do Afriky? Ako si správne vybrať destináciu? Pozri sem na prehľad čo kde nájdeš.

Na turne 6-3-10-6 mal Slovák A-6 a súper, ktorý all-in posielal mal A-7.

Trnava,Hlavná 25  Košice, Aupark Trebišov, M.R.Štefánika 40 Vranov nad Topľou, Námestie Slobody 5 Považská Bystrica, Centrum č.

Súčasne sa zjednoduší cesta domov obyvateľom horného Zemplína (Vranova nad Topľou či Humenného).

Každé porušenie zmluvy, nezaplatenie splátok sa zaznamenávajú do úverového registra, čo vám znemožní dostať akýkoľvek úver v budúcnosti.


Regionálnych zástupcov môžete nájsť v Nitre, Vranove nad Topľou a aj v ďalších menších či väčších mestách.

 • Počas posledných 10 zápasov padlo viac ako 11,5 rohoviba 1x
 • Brankárky: Natália Dzurillová (HMHK Vranov n/Topľou), Simona Hupková Simona (L2Hockey Gajary Flames), Andrea Pastorková Rišová (ŠK 98 Pruské)
 • Nakoniec usúdil, že treba skúsiť vymeniť čerpadlo.
 • Sabang je miestom desiatok potápačských škôl a zábavných zariadení, ktoré udržujú potápačov pri plnom živote, v čase ich suchozemského výskytu.
 • marca 1945 vo Vranove nad Topľou ako medzinárodný arbiter rozhodoval finále ME 1984 v Paríži.

Ak si chcete pozrieť iba program LOH našich slovenských reprezentantov, tak vám odporúčame si ho stiahnuť na webe nášho slovenského olympijského tímu. 

Môžeme len špekulovať či jednotlivé casína alebo dodávateľ hier majú kontrolu nad výsledkami, alebo je to spôsobené neúmyselnou programovou chybou.

19 GDPR je Poskytovateľ v prípade, ak to dotknutá osoba požaduje, povinný informovať dotknutú osobu o príjemcoch, ktorým Poskytovateľ oznámil opravu osobných údajov, vymazanie osobných údajov alebo obmedzenie spracúvania osobných údajov.

Výpis z úverového účtu je dokument, ktorý dostáva každý mesiac klient s revolvingovým úverom.


Nákup uhradíte zo svojho úverového účtu a sumu vám rozložíme do splátok.

Pokiaľ máte radšej pamiatky, na dosah máte zámky (Hluboká nad Vltavou, Červená Lhota) a mestá plné historických pamiatok (Český Krumlov, Telč, Třeboň).

Na dvojdňové oficiálne oslavy, ktoré sa začali dnes v hlavnom meste Oslo, prišli európski monarchovia spolu s prezidentmi z Fínska a Islandu.

Následne sa však pre neho skončil turnaj smolne na piatom mieste.Topoly obraňoval svoj blind s 96 a flopol rovno dva páry na 964r proti A4 Dinko Metera, ktorý poslal na flope plnú a Topoly nemal nad čím premýšľať.

Keď si klient dohodne pôžičku, alebo využije peniaze z úverového účtu ku kreditnej karte, stáva sa dlžníkom.

Nie sú potrebné žiadne registračné formuláre, bezplatné poistenie na COVID-19 získavate aj pri rezervácii leteniek flydubai cez Pelikán.

Keď však hrá Duda bez Hamšíka tak je to úplne iný hráč.

Vo všeobecnosti však budete potrebovať výpis z úverového registra, znalecký posudok predmetnej nehnuteľnosti, doklad o výške príjmu od zamestnávateľa alebo iný doklad o príjme (ak ste napríklad podnikateľ), kúpnu zmluvu a poistnú zmluvu.

Urobiť by ste tak mali písomne. V dokumente musí byť žiadosť o vymazanie údajov z registra a váš podpis, ktorý dajte overiť notárovi.


Prekvapivo bez problémov a celkom ochotne komunikujú v ruštine akoby chceli poukázať na príslušnosť k vyspelej Európe.

Ochutnajte napríklad krétsku špecialitu Dakos – ide o chrumkavé bagetky s paradajkami a so syrom, a samozrejme olivovým olejom; alebo známu krétsku sladkosť Kalitsounia, koláčiky plnené syrom. .Pokiaľ však dlžník zlepšil svoju finančnú disciplínu, dostane sa toto pozitívne hodnotenie do registra samozrejme okamžite – avšak v ňom zostane aj pôvodný negatívny záznam.

Nad plážou sa nachádza Nestorova jaskyne a nad ňou stoja ruiny franského hradu zo 13.

Môže to byť napríklad výber kartou z bankomatu (ATM), platba kartou v obchode alebo na internete, online nákup na splátky online alebo prevod peňazí z úverového účtu na bežný účet klienta.

Úverové registre slúžia na zdieľanie informácií o žiadateľoch, klientoch a dlžníkoch bánk a ďalších inštitúcií. Vymazanie negatívnych údajov prebieha automaticky.

Trasa nahradená autobusmi je označené polotučne: Humenné – Brekov – Strážske – Nižný Hrabovec  – Vranov nad Topľou – Prešov (70 km)

Trenčín, AS Trnava,AS Vranov n.T.,AS Zlaté Moravce,AS Zvolen,AS Žarnovica,motel Sitno Žiar nad Hronom,AS Žilina, AS.

so sídlom Staničná 1327, 093 01 Vranov  nad Topľou, IČO: 45262390, DIČ: 2022915829, IČ DPH: SK 2022915829, je držiteľom povolenia Národnej banky Slovenska na výkon činnosti viazaného finančného agenta, Reg.

Via Apia, Vesuv, Pompeje, Neapol nebo přístavní města Gaeta nebo Formia.

V jesennom zápase si San Sebastian poradil s nováčikom ligy jednoznačne v pomere 3:0. V dnešnom zápase bude väčší počet hráčov chýbať tímu hostí, avšak domáci budú bez svojho najlepšieho strelca.

Aj ručiteľ sa môže dostať do úverového registra.Registračné bonusy sú zvyčajne dvojaké

U nás sa preberá vymazanie čínskeho Zuckerberg-Bezosa, Jacka Maa (inak je mi veľmi sympatický) z Alibaba Group ako jasná ukážka porušenia slobody.

 Samozrejme, tým sa výpočet všetkých atrakcií v meste a jeho okolí nekončí.

júla 1975 vo Vranove nad Topľou.


Aj do Barcelony sa dá zaletieť toto leto za výnimočne nízke ceny. Ryanair pri letoch z Viedne totižto ponúka letenky už za 20€!

BEZ REGISTRA ? Mnoho ľudí vnímalo pôžičky pred výplatou aj ako možnosť dostať sa k peniazom vtedy, ak mali finančné problémy s nesplácaním iných svojich záväzkov.

Ak si chcete požičať na splatenie iného dlhu, tak určite nie.

Môžeš to preveriť na stránke Centrálneho registra spoločenských zvierat.


Na Kose sa nachádza pomerne dosť zaujímavostí, ktoré lákajú turistov z celého sveta. Po zemetrasení v roku 1933 sa odkrylo mnoho antických pamiatok. Kos je rodiskom významného antického lekára – Hippokrata z Kosu.


Trenčín, AS Trnava,AS Vranov n.T.,AS Zlaté Moravce,AS Zvolen,AS Žarnovica,motel Sitno Žiar nad Hronom,AS Žilina, AS  .


Žiadateľ o hypotéku najprv požiada o výšku hypotéky, ktorá sa mu overuje na základe príjmu, výšky výdavkov a informácii z úverového registra (či napr.

 • Nakoľko počet Slovákov v zahraničí je vysoký a postupne sa snažia dostať domov, celkom určite bude treba niečo vymyslieť.
 • Pobočka Tatra banky Nám. slobody 999 Vranov nad Topľou, 093 01 Zobraziť v google maps
 • Do registra určite nazrú.
 • Bombaj či Mumbai? Každopádne ide o mesto budúcnosti, ktoré sa oplatí navštíviť. Verím, že Vám v tom tento blog pomôže Foto: Ľuboš Fellner — BUBO
 • originál výpisu z obchodného registra alebo živnostenský list, ak je držiteľom vozidla podnikateľ,

Passenger Os trains from Čierna nad Tisou to Čop will operate from 1st July 2021.

 • Okrem mužstiev z dvoch najvyšších súťaží sa do piateho kola domáceho pohára dostal aj treťoligový Vranov a ŠK Sásová z piatej ligy.
 • Sú ako katedrály, len miesto svätých obrázkov sa na vás usmievajú budovateľské obrazy šťastnej robotníckej vrstvy s pšenicou v rukách a nad nimi svieti jasná červená hviezda pod múdrym pohľadom strýka Stalina.
 • Stiahnite si bezplatnú aplikáciu VÚB platobný terminál v mobile a premeňte svoj telefón na POS terminál
 • Veľkonočné Spiny majú však ešte jednu výhodu.
 • Za týmto účelom odošlite písomnú žiadosť o výpis z registra.Ak by sa vám zacnelo za zlatistým mokom z plzeňského pivovaru, na tomto mieste vám ho načapujú tak, že sa budete cítiť ako doma.

V tomto prípade ide o riadne kontrolované vymazanie.Bejrút je módny centrom Blízkeho východu.


Na vymazanie výberu slúži symbol koša.

 • Ak sa jedná o mini pôžičky do 100 EUR aj v takýchto prípadoch sú nebankovky zo zákona povinné nahliadať do úverového registra dlžníkov, avšak aj napriek tomu ak je žiadateľ uvedený v registri môže pôžičku predsa len získať.
 • Najväčšou výhodou online pôžičiek je ich rýchlosť. Iba s nimi je možná pôžička ihneď do 10 minút! Pôžičky sú dostupné takmer pre každého, bez skúmania úverového registra, bez dokladovania príjmu či účelu.
 • Na to stačí výpis obchodného registra.
 • Juraj Ťahún, mob : +421 914 321 096, email : predaj@malekrasnany.sk Developer: Lucron Development, a.s.
 • Takže som hral znova, platil som, platil znova, prehral atď.

Je aj našim cieľom ďalej podporovať železnice a k tomu využívame najmä peniaze z eurofonfov, vďaka ktorým dokážeme postupne nakupovať aj moderné vlakové súpravy, ktoré postupne smerujú do regiónov.Úverový register predstavuje register údajov o úverových produktoch klientov účastníckych bánk. Informácie získané z tohto registra sa využívajú pri posudzovaní schopnosti klienta splácať pôžičku.

eTIPOS.sk online kasíno si pre svojich nových hráčov pripravilo skvelý registračný bonus a taktiež bonus zadarmo ku vkladu hneď po registrácii.

Trnava,Hlavná 25  Košice, Aupark Trebišov, M.R.Štefánika 40 Vranov nad Topľou, Námestie Slobody 5 Považská Bystrica, Centrum č.

c) právo Dotknutej osoby na vymazanie osobných údajov (tzv. právo „na zabudnutie“) podľa článku 17    

Linka Prešov – Vranov nad Topľou – Humenné (trať 193)

Lucia, Vranov nad Topľou

Existujú však výnimky práva na vymazanie.

Podľa gréckej mytológie boli božské dvojičky deťmi Zeusa a titánky Létó.

(i) právo dosiahnuť u Prevádzkovateľa bez zbytočného odkladu vymazanie osobných údajov, ktoré sa týkajú Dotknutej osoby, ak je splnený niektorý z týchto dôvodov:


Cesta z letiska do centra mesta trvá expresným vlakom KLIA asi polhodinu a za spiatočný lístok zaplatíte 70 malajzijských ringgitov, zhruba 15 eur.

Pre všetkých to bol balzám na dušu a večer pri ohni, pod hviezdnou oblohou, vysoko nad každodennými problémami, bol jedným z mojich najkrajších vôbec.Nezabudnite si prísť po svoj darček každý deň. Užite si veľa zábavy v NOVOM Tipsport Kasíne!


Castel Meur, malá kamenná chata v Plougrescant vo Francúzsku, bola postavená v roku 1861 na…

Pobočka Tatra banky Nám. slobody 999 Vranov nad Topľou, 093 01 Zobraziť v google maps

Dvomi z týchto pravidiel je napríklad La Partage alebo En Prison, s ktorými sa zriedkavo stretnete vo francúzskych kasínach.

Online kasíno Svet hier teraz rozširuje svoju ponuku jackpotov o skvelú novinku.V jeden večer si vychutnáš tradičné a autentické jedlo, druhý deň si dáš pokojne burger.

so sídlom Staničná 1327, 093 01 Vranov  nad Topľou, IČO: 45262390, DIČ: 2022915829, IČ DPH: SK 2022915829, ako sprostredkovateľovi podľa zákona č.

Ak ste naozaj nadšencom imperiálnej architektúry, môžete navštíviť viaceré.

Každým nákupom sa znižuje disponibilný zostatok, ktorý zákazník ešte môže zo svojho úverového rámca použiť.

Smithova zranenia utrpené v súboji s Teixeira boli resp. sú zlomený nos, zlomená očnica, otvorená rana pod pravým okom a strata dvoch zubov. Anthony Smith bude musieť na istý čas prestať zápasiť a dať sa dokopy.

Každé porušenie zmluvy, nezaplatenie splátok a podobné prešľapy sa zaznamenávajú do úverového registra, čo vám znemožní dostať akýkoľvek úver v budúcnosti.

Peter O., okres Vranov n. Topľou,

Pre milovníkov turistiky tu majú Pálavské vrchy a Národný park Podyjí, osvieženie v tropických teplotách potom prinesie Vodná nádrž Nové Mlýny, Vranov aj Aqualand Moravia v Pasohlávkach.

Výška úverového limitu na tejto karte môže byť od 500 € do 9.000 € v prípade karty Blue.Právo na vymazanie - za určitých podmienok máte právo požiadať nás o vymazanie vašich osobných údajov. 

 • Som veľmi aktívny človek, oddych je pre mňa veľmi cielená činnosť, a tak i jedlá musia spĺňať požiadavku, aby nielen zahriali, ale dodali aj sviežosť a elán do ďalšej práce.
 • Preniklo do Viedenskej panvy, zalialo stredné Slovensko, východné brehy boli v oblasti Merníku v okrese Vranov nad Topľou.
 • Táto škoda musí vzniknúť v dôsledku porušenia povinností poisteného, nie v dôsledku "vyššej moci" (teda napr.
 • Píšeme tu základnú prehliadku a pri dobrom čase, či neskoršom odlete viete ešte zopár vecí pridať.
 • Celú sezónu DAC odštartovali skutočne raketovo a od začiatku súťaže prehrali prvýkrát až v 9.

Ten pocit, keď vieš že mám dosť síl, ale nedostatok kyslíka ťa spomaľuje.

Riešením v tomto prípade môže byť buď zmena požadovaných parametrov s cieľom znížiť pôvodnú mesačnú splátku, alebo pribratie spoludlžníka či ručiteľa do úverového vzťahu.Prečítaj si ďalšie príbehy a dojmy z našich ciest po Západnom brehu Jordánu na našom blogu http://palestinianexperience.tk alebo nás sleduj na facebooku https://www.facebook.com/ExperiencesFromPalestine?ref=hl
Po vsadení tiketu sa vám na hráčske konto najneskôr do 24 hodín pripíše suma 20 €.

eTipos pripravil štedrú kampaň s názvom Tvoj hrací plán. Všetko čo vás čaká v tejto kampani sa dozviete ďalej v texte. Bonusy sú naozaj neoddeliteľná súčasť každého kasína a preto ani v tomto prípade nemôžu...

Trasa nahradená autobusmi je označené polotučne: Humenné – Brekov – Strážske – Nižný Hrabovec  – Vranov nad Topľou – Prešov (70 km)

Ponuka hier v Casibon kasíne je nadštandardné.

Zákazníci prevádzkovateľa však majú možnosť sami požiadať o vymazanie účtu.

Nemusíte tak nikoho prosiť, aby s vami šiel do úverového vzťahu a nepotrebujete ani majetok ako zábezpeku.

Po tom, čo Liptáci porazili Žilinu, si začali o niečo viac veriť.

so sídlom Staničná 1327, 093 01 Vranov  nad Topľou, IČO: 45262390, DIČ: 2022915829, IČ DPH: SK 2022915829, ako sprostredkovateľovi podľa zákona č.

Zaujímavou je aj mešita Jalil Khayat, ktorá je najväčšou mešitou celého mesta, hoci je stará len niekoľko rokov, oplatí sa k nej prísť a ak má človek šťastie, že je práve otvorená môže nahliadnuť dovnútra.


Pri dedinskom rybníku obce Vyšný Kažimír v okrese Vranov nad Topľou je rekreačný areál Lysá hora, zasadený do prírody a urobený s citom pre detail.

 • Trochu nás sklamali raňajky vo výbere a kvalite surovín.
 • Niet totiž nad osobnú skúsenosť, tá je nenahraditeľná.
 • To ako rýchlo body zbierate závisí od typu hru, ktorú hráte a vášho umiestnenia vernostnom klube.
 • Trasa nahradená autobusmi je označené polotučne: Humenné – Brekov – Strážske – Nižný Hrabovec  – Vranov nad Topľou – Prešov (70 km)
 • Romantická atmosféra týchto miest sa nezmazateľne zapíše do vašich spomienok na spoločnú dovolenku a bude s vami aj dlho potom.