Naše služby

Poskytujeme všetky služby súvisiace s montážou plastových a hliníkových okien a dverí. Kompletný servis od zamerania a naprojektovania cez zabezpečenie okien a dverí až po samotnú montáž.

Zárukou kvalitnej práce sú naše dlhoročné skúsenosti.

 

Projektovanie

Našim zákazníkom poradíme s najlepším a najpriateľnejším riešením pri montáži okien a dverí. Navrhneme a naprojektujeme celý projekt výmeny, alebo montáže úplne nových okien a dverí v novostavbe. Zárukou kvalitného projektu sú naše dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti.

Realizujeme všetky časti projektu - od zamerania až po konečnú realizáciu.

 

Montáž

Spoločnosť HONOR podniká v oblasti výmeny a montáže plastových okien a dverí už od roku 2001. Za ten čas sme realizovali množstvo úspešných projektov a je za nami kvalitne odvedené práca. Práve množstvo realizovaných montáži a ich kvalita sú zárukou, že nami prevedená montáž okien bude na najvyššej profesionálnej úrovni.

Realizujeme montáž všetkých nami ponúkaných produktov - montáž plastových okien a dverí, montáž hliníkových okien a dverí a tiež montáž všetkých doplnkov.

 

Stavebná činnosť

Naša spoločnosť realizuje aj stavebnú činnosť súvisiacu s montážou alebo výmenou okien a dverí ako vymurovanie balkónov, nových stavebných otvorov.